Setka - i schemat!

  Niespełna tydzień pozostał do rozpoczęcia Rajdu Miejskiego 360° w Gliwicach; dowodzić tego może miedzy innymi fakt, że na liście zgłoszonych figuruje już ponad 100 zespołów! Czas zatem ujawnić pewne rzeczy. O bazie i miejscu startu (czyli okolicach nowej Hali Gliwice) już było; teraz coś więcej na temat sobotniej trasy. Konkurencje i łączny dystans nie zaskakują - zgodnie z planem będą rowery, rolki, kajaki - no i odcinki piesze, oczywiście... Do tego zadania specjalne, jak zwykle. Co po kolei, ile i czego? Proszę zerknąć na poniższy obrazek:

(można kliknąć obrazek, żeby powiększyć)

  Uprzedzając ewentualne pytania; jedyna strefa zmian, w której będzie można coś zdeponować, to SZ 2 - czyli ta z rolkami. I będzie tam można zostawić właśnie rolki... W pozostałych strefach będziecie deponować rowery i - ewentualnie - plecaki na czas pokonywania etapów pieszego czy kajakowego. 

 Z innych, istotnych, ogłoszeń - zalecamy zabrać na trasę:

  • długopis/ołówek ( i to dotyczy zarówno Rajdu Miejskiego, jak i Trasy Rodzinnej)
  • kartę SI (chipa) - kto, oczywiście, takowy posiada. Chipa proszę przynieść do biura i zarejestrować 

 W najbliższych dniach pewnie nie zabraknie licznych ogłoszeń i informacji; zachowajcie czujność!

Komentarze

Jeśli depozyt to S2, to

Jeśli depozyt to S2, to rozumiem, że buty do biegania trzeba targać ze sobą w plecaku? Trochę to uciążliwe. Pętla 18km to bieganie? Jesli tak, to nie ma możliwości zorganizować tam depozytu? W butach SPD ciężko będzie pokonać 18km... jeśli nie będzie takiej możliwości, to można ewentualnie w depozycie przed rolkami zostawić sobie potem buty do biegania i odebrać po zawodach?