Start sprzed Areny Gliwice, gwiazdy na koncercie!

  No, to na koniec tygodnia (początek gigaweekendu?) mamy dwie niespodzianki dla uczestników i kibiców Rajdu Miejskiego 360° w Gliwicach. Po pierwsze - centrum zawodów znajdować się będzie w bezpośredniej bliskości Areny Gliwice, czyli największej (i najnowszej oraz najnowocześniejszej zarazem) hali widowiskowo-sportowej na Śląsku! Obiekt jest znany mieszkańcom Gliwic - ale na razie z widzenia z oddali i z opowieści. A na pewno wszyscy są żywotnie zainteresowani, jak ten kolos w środku wygląda - bo przecież właścicielem obiektu jest Miasto Gliwice. Czyli - mieszkańcy się na niego składali, uiszczając podatki... No, to teraz sobie to cudo obejrzą, bowiem w trakcie Rajdu zorganizowane są dni otwarte i każdy będzie mógł wejść do środka Areny. I podziwiać do woli.

  Tym, którzy nad nowoczesną architekturę przedkładają kontakt z żywym człowiekiem, też będzie dane. Tym razem Miasto Gliwice zaprasza na koncert, na którym wystąpią IRA oraz Grubson. A do tego piknik rodzinny oraz możliwość kibicowania uczestnikom Rajdu 360°! Co będzie w stanie przebić taki weekend - pojęcia nie mam, tym bardziej, że Lucjan Pavarotti już nie żyje.

  W każdym razie - serdecznie zapraszamy, zarówno do kibicowania, jak i do zgłaszania się na zawody. Do setki zespołów brakuje już tylko ciut-ciut; dacie radę do maja?