100 pytań do...

   Być może ktoś pamięta taką produkcję telewizyjną z czasów przełomu, kiedy to bohater programu stawiał dzielnie czoła podchwytliwym pytaniom dziennikarzy. Odpowiadający - teoretycznie - mógł być zaskoczony jakąś kwestią, niczym drogowcy zimą na drogach - ale, biorąc pod uwagę, jacy dziennikarze (wyselekcjonowani, jak należy mniemać) zadawali pytania, sytuacja indagowanego była raczej komfortowa. Pewnie ktoś z telewidzów wierzył, że to taka spontaniczna akcja, ale chyba było takich niewielu.

  Skąd ta dygresja? Oto bowiem zbliża się termin gliwickich zawodów, a wraz z nim rośnie liczba pytań, zadawanych przez uczestników. Niby to już dziewiąty raz, niby zakładka FAQ wisi na stronie - ale i tak znajdą się kwestie, które nurtują dociekliwych. Stąd padają pytania o chipy, czyli karty SI (tak, wypożyczamy przed zawodami), o rolki (tak, można ten odcinek pokonać na piechotę, z rolkami w rękach/plecaku), o numer konta (nieodmiennie polecamy uwadze zakładkę "informacje") a także o szczegóły, dotyczące trasy.

  I tu mamy dwie infomacje; po pierwsze, Państwo zobaczy na trasie - wcześniej takich rzeczy nie opowiadamy, bo i po co. Po drugie - dokładne parametry będą znane w przyszłym tygodniu, bowiem wtedy właśnie odbędzie się rekonesans tras. I tym komunikatem zamykamy na razie dyskusję o tym, ile czego będzie...

Komentarze